Viaplayga näeb sel nädalal 13 UEFA Meistrite liiga alagrupimängu otsepildis

LIVE Meistrite liiga
Reklaamivaba voogedastusteenus Viaplay näitab sel hooajal ära enamiku jalgpalli UEFA Meistrite liiga mängudest, sel nädalal peetavast 16st mängust tehakse eestikeelne otseülekanne 13st kohtumisest. 
UEFA alagrupimängude otseülekanded algavad Viaplays täna Eesti aja järgi kell 21.35, kui vastamisi on Dortmundi Borussia ja Real Madrid, Moskva Spartak ja Ragnar Klavani koduklubi Liverpool, Istanbuli Besiktas ja Lepizig, Manchester City ja Donetski Šahtar, Monaco ja Porto, Napoli ja Rotterdami Feyenoord ning Nicosia APOEL ja Tottenham Hotspur.
Homme samal ajal algavad otseülekanded järgmiselt kuuelt alagrupimängult, kus mõõtu võtavad Madridi Atlético ja Chelsea, Paris Saint-Germain ja Müncheni Bayern, Anderlecht ja Celtic, Juventus ja Olympiacos, Lissaboni Sporting ja FC Barcelona ning Moskva CSKA ja Manchester United.
Viaplay Eesti turundus- ja kommunikatsioonijuhi Tanel Taali sõnul muudab UEFA Meistrite liiga teleülekanded keeruliseks see, et ühel ajal algab tervelt kaheksa alagrupimängu. “Kui tavatelevisioonis tuleks valida näitamiseks üks mäng, siis internetitelevisioonis saame ära näidata mitme üheaegse matši otseülekanded,” rääkis Taal. “Eraldi lisakanal on pühendatud tipphetkedele, kus näeb praktiliselt reaalajas kõigis kaheksas mängus löödud väravaid ning teisi põnevaid momente.”
UEFA Meistrite liiga otseülekandeid näevad Viaplay spordipaketi kasutajad kõikjal üle Eesti, vaja on vaid internetiühendust. Otseülekandeid on võimalik 48 tundi jooksul ka järele vaadata.
Viaplays toimub veel palju põnevat. Loe lähemalt!