Vallot Pukk: Rasmus Mägi avab hooaja väärikas seltskonnas

teemantliiga

Hirmus kahju, et Eesti viimaste aastaste ühe parima sportlase Rasmus Mägi eelmine hooaeg jäi vigastuse tõttu poolikuks … Mis sealt kõik oleks tulla võinud.

Aga pole mõtet minevikku väga taga nutma jääda, sest Mägi on kuuldavasti tervisehädad seljatanud ja kõvasti trenni teinud ning valmis staadioniringil kiirelt tõkkeid ületama.

Hooaja avastardi teeb ta väärikas seltskonnas ja iidses linnas. Neljapäeval on Rooma olümpiastaadionil kavas hooaja neljas Teemantliiga etapp ning Mägi on 400 meetri tõkkejooksu stardis üheksandal rajal.

Konkurendid, kes teda ka reaalselt taga ajama hakkavad, on loomulikult kõvad mehed. Kohal on näiteks valitsev maailmameister norralane Karsten Warholm, Rio olümpiavõitja Kerron Clement USA-st, maailmameister Nicholas Bett Keeniast ja Euroopa meister Yasmani Copello. Õige magus oleks sellises seltskonnas hooaja hakatuseks kolme sekka tulla. Meeste 400 meetri tõkkejooksu stardipauk antakse kell 22.13.

Otse loomulikult ei ole Rooma etapil ainult meeste 400 meetri tõkkejooks, võistlusõhtu on tihe ja areenile tulevad mitmed maailma tippkergejõustiklased.

Vaata Rooma Teemantliiga etapi otseülekannet neljapäeval algusega kell 21.00 Viasat Sport Balticust, kommenteerib Taavi Pailk.