Robert Rooba: soovitan soojalt Jokerite mänge vaatama minna

Juba kümmekond aastat Soomes jäähokit mängiv Eesti koondise üks tugitalasid, viimased aastad Jyväskylä klubisse kuuluv Robert Rooba oli lahkesti nõus TV Play Sportsi paarile küsimustele vastama. Ja jutt käib loomulikult Helsingi Jokerite Tallinna-mängude kohta.

Mis sina arvad, miks Jokerit tuleb Tallinnasse mängima?

KHL on suur äri ja kindlasti peituvad peamised Jokerite Tallinnasse tuleku põhjused selle taga.

Kui palju Soomes nendest Jokerite Tallinna-mängudest räägitakse/reklaamitakse?

Jälgin Jokereid sotsiaalmeedia kanalites ning nende kaudu on Tallinnasse tulek kenasti esil olnud. Kindlasti on mingil määral ka tavalises meedias asjast juttu olnud, aga mitte midagi väga märkimisväärset. Vähemalt hetkel veel.

Taaskord tuuakse meile tipphoki koju kätte. Kui hea meel selle üle olema peaks?

Nagu olen ka eelnevalt öelnud, siis on see suurepärane nii Eesti hokile kui ka Eesti hokifännidele, et nii kõrgel tasemel hoki koju kätte tuuakse. Ise jälgin palju KHL-i ja Jokerite mänge ning võin väga soojalt soovitada neid mänge kõigile. Minge nautima!

Helsingi Jokerit peab Tondiraba hallis kaks KHL-i mängu 26. ja 28. oktoobril. Reedene mäng Moskva Spartaki vastu algab kell 18.20 ja pühapäevane Tšerepovetsi Severstaliga kell 14.50. Mänge saab otseülekandes jälgida ka TV Play Sports plussis ja TV Play Premiumis, kommenteerivad Kevin Parras ja Vallot Pukk.