Kampaaniad

Viaplay saadab Eurobasketi finaale vaatama

Viasati ärijuhi Aet Viira sõnul on UHD ülikõrglahutusega televisioon, kus telepilt moodustub ekraanil rohkem kui 8 miljonist punktist. “See tähendab, et tavalisest telepildist on UHD umbes 14 ja HD täisformaadist neli korda teravam,” selgitas Viira. “Eriti hästi tulevad ülikõrglahutuse eelised välja suuremate kodutelerite puhul.”

Viasati ärijuhi kinnitusel hakatakse klientide juurde Samsungi UHD digibokse paigaldama selleks, et valmistuda esimese ülikõrge resolutsiooniga telekanali jõudmiseks Eestisse. “Meie emafirma Modern Times Group tõi augusti alguses turule Põhjamaade esimese UHD kanali, mis keskendub spordiülekannetele,” rääkis ta. “Viasat Ultra HD näitas ülikõrglahutusega formaadis Rio olümpiaülekandeid, nüüd on programmis jalgpalli UEFA Meistrite liiga ja Inglise Premier League’i otseülekanded parima võimaliku pildikvaliteediga. Kui praegu levib Viasati ülikõrglahutusega telekanal vaid põhjamaades, siis peagi loodame seninägematut pildikvaliteeti pakkuva teleprogrammi jõudmist ka Eestisse.”

Samsungi UHD (ultra-high-definition television) digiboks toetab 2160p resolutsiooni, juhtmega ja juhtmevaba internetiühendust ning võimalust elektroonses telekavas ajas tagasi liikuda.

Kampaaniatingimused