Naiste rinnad, muusika ja alkohol ei lähe kunagi moest

Sellest räägivad kõik, kirjutame meiegi, sest selliste matšide eel käib meediainimeste jaoks tänuväärne „tramburai“, kus rohkem või vähem värvikate tsiaatide puudust juba ei tule.

Jutt käib muidugi meie aja järgi ööl vastu laupäeva Las Vegase eeslinnas Paradise’is toimuvast hüperpoksimatšist Floyd Mayweatheri ja Conor McGregor vahel. „Feimi ja sulli“ tuleb sellest võitlusest mõlemale meeletult, meeste lepingud ei lubavat summasid avaldada, aga kõlanud on sellised numbrid, et Mayweatheri niigi pirakas rahakapp (no ikka selline suur kapp) täieneb 100 ja McGregori oma 75 miljoni dollari võrra.

Aga mida need kuldsuud ja mitte ainult nemad enne matši öelnud on. Meie valik on järgmine.

„Naiste rinnad, vagiina, muusika ja alkohol ei lähe mitte kunagi moest, sellepärast olengi striptiisiklubi omanik,“ on Mayweather rääkinud. Matši afterparty on ka seal, klubi nimeks Girl Collection. Omanik olevat ise sületantsu ostnud paarkümmend aastat tagasi, nüüd enam ei sobivat, ikkagi boss. Aga ülejäänud võivad, nii palju, kui kulub.

Mayweather: „Mitte mingit seksi enne matši!“; McGregor: „Ma ei ütle seda, aga üldiselt seksin võimalikult tihti.“

McGregor: „Vegas muutub selle nädala jooksul Iirimaaks ja mitte keegi ei ole vingem, kui paadunud iiri fänn.“

Mayweather-seenior: „Kui McGregor kasutab keelatud võtteid, kaebame ta kohtusse. Ja kui nii juhtub, maksab ta korralikult.“

Mayweather-juunior. „Kui McGregor mind peaks jalaga lööma, kaotab ta 90 % oma honorarist.“

McGregor: „Ma lõpetan selle matši esimeses raundis ära.“

Mayweather: „Mina panustaksin enda võidule ning matš 12 raundi kindlasti kesta.“

Mayweather kaaluvat tõsiselt varianti, et panustada enda võidule viis miljonit!

Ja kui juba jutt panustamisele läks, siis kihlveokontori Ladbrokes andmetel on sel aasta rohkem panuseid tehud vaid kuulsale hobuste võiduajamisele Grand National. Mayweather võidukoefitsient on 1,2, McGregoril 5,6.

Mayweather, kes on väitnud, et selle matši sponsorlepingud on tulevane Harvardi tudengite õppematerjal, teab, kuidas raha teha. Soovite oma reklaami näha tema püksitagumikul, aga palun! Makske kolm miljonit ja kiri suuruses neli korda kaks tolli on olemas.

Teistest kuulsustest ka. Kuuldavasti on ka Donald Trump saanud kutse, aga vaevalt ta kohale läheb, kuid matši vast vaatab ikka. Omal ajal on praegune USA president olnud üsna tihedalt seotud profipoksimatšide korraldamisega.

Kohale on lubanud minna näiteks räppar Drake, näitlejad Charlize Theron, Angelina Jolie, Mark Wahlberg, Denzel Washington ja Arnold Schwarzenegger, kolmekordne NBA meister LeBron James, laulja Justin Bieber ja eks neid ole teisigi.

Lõpetuseks ka väike viktoriiniküsimus. Millal ja kellele kaotas Mayweather viimati poksiringis? Vastus: bulgaarlasele Serafim Todorovile 1996. aasta Atlanta olümpia poolfinaalis.