VAATA JA IMETLE: Need naised juhivad KHL-i Tähtede mängul vägesid!

Jäähokiliiga KHL niigi ülitihedas mängukalendris tuleb nüüd väike vahe sisse, sest peaaegu kõik „rikkad ja ilusad“ kogunevad päikeselise Kasahstanimaa pealinna Astanasse, et maha pidada järjekordne meeleolukas All Stars nädalavahetus.

Muidu on ikka nii, nagu Tähtede mängudel üle terve ilma – fännide, ajakirjanike ja liiga poolt väljavalitud mehed üritavad üksteist trikkidega üle trumbata ja võimalikut efektselt viikendi naerulsui mööda saata ja mängud on sellised … pigem fännide jaoks. Aga sel aastal on vähemalt meeste selja taga natuke rohkem silmailu, kui tavaliselt.

A post shared by Спорт FM (@sport_fm) on

Nimelt on kõigi nelja divisjoni abitreeneriteks nimetatud särtsakad ja kaunid Vene naisajakirjanikud, kes on ka igapäevaselt jäähokiga seotud. Nendeks on Sonia Gudim, Maria Bass, Daria Mironova ja Natalia Klark. Neist kolm viimast on kajastanud hokielu juba mitmeid aastaid, nii Venemaal kui ka mujal. Keeled suus ja puha. Preili Gudim seevastu ei jaganud umbkaudu aasta tagasi hokist veel tuhkagi, aga tegi endale asjad kiiresti selgeks ja nüüd on Tšeljabinski Traktori pressiesindajana vägagi asjalik. Nii Bass, Klark kui Mironova on ennast usinalt täiendanud näiteks ka Põhja-Ameerikas hooajaeelsetes meistriklassides ja loengutes.

A post shared by Maria Bass. (@maria.bass) on

Kõik neli on All Stars mängu eel väge täis ja lubanud varumeeste pingi taga mitte ainult kaunima poole ülesannet täita, vaid ka mehi õpetada ja näiteks ka taktikalisi skeeme joonistada. Õnneks väga palju neid sellistes mängudes vaja ei lähe. Tõotab tulla üks vägev üritus!

A post shared by Соня (@sonya.gudim) on

Vaata KHL-i All Starsi põnevaid sündmusi nii laupäeval kui pühapäeval kell 9.25 otseülekannetena Viasat Sport Balticust. Kommenteerivad Kaido Kadak ja Vallot Pukk.