“Kättemaksukontori” ja “Padjaklubi” uusi hooaegu näeb voogedastusega enne tele-eetrit

Menusarja “Kättemaksukontor” uue hooaja esimene osa jõudis juba voogedastusteenusesse Viaplay, telekanalis TV3 esilinastub see täna õhtul kell 20.30. Nii “Kättemaksukontori” kui “Padjaklubi” kõik uued osad hakkavad juba kolmandat hooaega jõudma Viaplaysse enne tele-eetrit.

“Kättemaksukontori” 18. hooaja esimeses osas “Tappev saladus” leiab ühes garaažis aset tulistamine, mille käigus saab raskelt haavata mõistatuslik mees, kes enne surma jõuab avaldada väga olulise saladuse. Ootamatult aga käivitub saatuslik ahel, milles kõik selle saladuse teadjad järjest surevad…

“Kättemaksukontori” uue hooaja esimest osa näeb http://viaplay.ee/series/episode/revenge-office-18-1
Viaplay Eesti turundus- ja kommunikatsioonijuhi Tanel Taali sõnul näeb voogedastuse kaudu “Kättemaksukontori” , “Padjaklubi” ning uue kodumaise põnevussarja “Merivälja” uusi osi enne nende jõudmist teleekraanile. “Oluline erinevus on veel see, et kõiki neid kolme seriaali saab Viaplays vaadata kõrglahutusega HD-formaadis, mis tagab väga hea pildi ja heli kvaliteedi,” rääkis Taal. „Lisaks alustavad Viaplays uut sügishooaega komöödiasarjad “Lillepood” ja „Võimalik vaid Venemaal“, kogupereseriaal „Papad Mammad“, Katrin Lusti autorisaade “Kuuuurija”, tõsielusarjad “Eesti selgeltnägijad”, “Me saime lapse”, “Suletud uste taga” ja “Minu imeline muutumine”, talendishow “Üllata Eestit”, kokandussari “Eesti parim pagar” ning saade “Hüpnotisöör”.”

Lisaks uutele hooaegadele on Viaplays “Kättemaksukontori” kõik 17 varasemat hooaega, “Padjaklubi” seitse hooaega, “Kalamehejuttude” ja “Võimalik vaid Venemaal” neli hooaega, “Kodu keset linna” ja “Doktor Silva” kolm hooaega, “Üheotsapileti”, “Kuuuurija”, “Vabade meeste”, “Pappade Mammade” ning “Kartulite ja apelsinide” kaks hooaega ning “Kellapite”, “Eesti selgeltnägijate tuleproovi”, “Suvesangarite” ja “Tõeliste Eesti meeste” üks hooaeg. Viaplayst nähtavate episoodide koguhulk ulatub rohkem kui 720-ni.