10 fakti Viaplay filmiriiulisse jõudnud filmist “Kingsman: Kuldne ring”

 

Globaalse narkovõrgustiku juht Poppy Adams (Julianne Moore) ründab ja laastab Kingsmani. Eggsy (Taron Egerton) ja Merlin (Mark Strong) avastavad, et Ameerikas on neile sarnanev salaorganisatsioon. Pärast esmast sõnasõda koondavad nad oma jõud, et paljastada Poppy ja tolle kartelli, Golden Circle’i plaanid. Eggsy ja agent Tequila (Channing Tatum) reisivad üle maailma, pistes rinda Poppy käsilaste hordidega ja kunagisest liitlasest vaenlasega ning nad avastavad jahmatusega, et üks nende endine sõber on endiselt elus.

 

kingsman_golden_circle_colin_firth_pedro_pascal_taron_egerton

Taron Egerton, Colin Firth, ja Pedro Pascal.

 

Põnevale märulikomöödiale saab kaasa elada juba täna Viaplay vahendusel, kuid enne toome sinuni 10 fakti, mida sa selle filmi kohta tõenäoliselt veel ei teadnud.

 

  1. Filmist võtavad osa 5 Oscarivõitjat: Julianne Moore, Halle Berry, Jeff Bridges, Colin Firth ja Elton John.
  2. Robotkoerad Bennie ja Jet on viide Elton Johni laulule “Bennie and the Jets.”
  3. Filmis näeme ühte vinoteeki nimega Berry Brothers & Rudd. Koht on ka päriselus Londonis täiesti olemas ja selles tegutses 1840ndatel Texase saatkond.
  4. Halle Berry mängis 2001. aastal filmis “Mõõkkala” karakterit nimega Ginger ja nüüd filmis “Kingsman: Kuldne ring” on tema tegelaskuju nimeks Ginger Ale.
  5. See on režissöör Matthew Vaughni esimene järjefilm.
  6. Channing Tatumile on see teine kord mängida salaagenti. Esimene kord kehastas ta salaagenti filmis “Rünnak Valgele Majale”.
  7. Kõik riigimehed on filmis oma nimed saanud alkohoolsete jookide järgi.
  8. Näitleja Taron Egerton (kehastab Eggsy’t) kardab koeri.
  9. Koomiksis on näitleja Mark Hamill esimene kuulsus, kelle doktor Arnold ära röövib. Kingsmanis mängib aga Mark Hamill just nimelt seda doktorit, James Arnoldit.
  10. Colin Firth, kes mängib Harry Harti, tegi enamus oma trikkidest ise. Selleks treenis ta kolm tundi päevas ja nii kuus kuud järjest.