10 fakti Sõprade kohta

Sõbrad: Mis on näitlejatest tänaseks saanud?

Nüüd on armastatud komöödiasarja “Sõbrad” kõik kümme hooaega mõnusasti Viaplay videoteegis reklaamivabalt ja eestikeelsena olemas. Enne tõsist maratoni toome sinuni aga 10 fakti Sõprade kohta, mida me läbi erinevate hooaegade teada saame.

1. Ross on äärmiselt allergiline kiividele.

2. Monica esimene suudlus oli kogemata ja mitte just kõige meeldivama üllatusena oma venna Rossiga.

3. Joey’l oli üks VHSi kassett reklaamiga, mille eest ta sai omal ajal palju raha, kuid mida näidati vaid Jaapanis. Sa ei arva eales ära, mis toodet Joey selles klipis reklaamib. Nagu Chandler ütles:”Ta on tõesti kameeleon!”.

4. Kui “Sõprade” lõppkoosseisus oli kuus inimest, siis tegelikult polnud see algselt nii mõeldud – Phoebe ning Chandler pidid täitma vaid kaasosatäitjate rolli, kuid elu läks teisiti.

5. Courtney Cox on ainus “Sõprade” näitleja, keda pole kunagi oma rolli eest Monicana Emmyle nomineeritud.

6. Ainus, kes sarja ikoonilise “The Racher” soengust vaimustuses polnud oli Jennifer Aniston ise. Aniston on öelnud, et see oli koledaim soeng, mida ta eales on näinud ning ta ei fänna kohe üldse lühikesi triibutatud juukseid. See on ka põhjus, miks ta hea meelega seda perioodi “Sõpradest” pigem ei meenuta.

7. Ühel hetkel usub Phoebe, et tema surnud ema on ümbersündinud kassina. See on üks kummalisemaid liine antud sarjas ja seda põhjusega. Reinkranatsiooni idee käis välja kaasstenarist Marta Kauffman ja seda üsna kohe peale oma ema surma ning keegi ei julenud talle “ei” öelda.

8. Peaaegu kõik “Sõprade” tegelased on omavahel suudelnud. Ainus paar, kelle huuled pole kunagi kokku puutunud on Monica ja Phoebe.

Ross suudleb Joey’t
Rachel ja Monica suudlevad
Joey ja Chandler suudlevad
Rachel ja Phoebe suudlevad

9. Phoebe Buffay rolli pakuti algselt Ellen De Generesile, kes loobus pakkumisest.

10. Tegelaskuju Gyntheri juukseid valgendati igal nädalal ja nii 10 aastat järjest, sest ta oli tegelikult brünett.

Kas 10 fakti Sõprade kohta oli mõnus lugemine? Tule vaata, meil on palju muudki head, mida sirvida.